• Aký Rimovak si mám vybrať?

   Predovšetkým podľa vlastného výberu, farebnej kombinácie v mieste kam chcete sedací vak umiestniť. Samozrejme rozhodujúce sú aj emócie. V ponuke sú sedacie vaky rôznych farieb, tvarov, určené do interiéru alebo do exteriéru, stačí si len vybrať.

   Majú Rimovaky samostatný vnútorný obal na polystyrén?

   Výbornou vlastnosťou sedacích vakov je ich schopnosť vytvarovania sa prostredníctvom polystyrénových guľôčok. Polystyrén vám doslova obklopí chrbát a prispôsobí sa telu. Pri jemnejších látkach môžeme použiť vnútorný obal, resp. podšívku pri sedacích vakoch. Naopak pri sedacích vakoch s hrubšou látkou nepoužívame ani vnútorný obal a ani takéto Rimovaky nepodšívame.

   Sú výrobky Rimo bezpečné?

   Už pri prvých krokoch značky Rimo sme si jasne zadefinovali ciele, a jedným z nich bola práve bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť výrobkov. Používame zdravotne nezávadný polystyrén, naše sedacie kreslá sú vybavené bezpečnostným bežcom/tiahlom zipsu. Otvorenie sedacieho vaku je jednoduché pre vás, ale nie pre vaše deti. O všetkom ste riadne informovaní na našich stránkach a samozrejme na etikete výrobku.

   Aké rozmery majú sedacie vaky Rimo?

   Všetky naše Rimo výrobky majú uvedené rozmery v detaile ich konkrétnej stránky.

   Kde si môžem výrobky Rimo zakúpiť?

   V prípade, že čítate tieto riadky, ste pravdepodobne na našich stránkach. Tu je veľmi jednoduché prezrieť si ponúkané výrobky v jednotlivých kategóriách sedacích vakov a prejsť k objednaniu si vášho sedacieho vaku.
  • Z akých látok sú sedacie vaky Rimo vyrobené?

   Máme radi eleganciu a štýl, preto sme naše Rimovaky obliekli do jedinečných poťahových látok, ktoré farebne dotvoria váš priestor. Na dotyk príjemné a moderné podľa najnovších nábytkárskych trendov. Všetky látky spĺňajú vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Zloženie použitých látok a podšívok je rôzne – bavlna, polyester, umelá koža, pravá koža, polypropylén alebo polyester.

   Ako rýchlo mi bude moja objednávka dodaná?

   K preprave našich výrobkov využívame kuriérsku službu, a preto vám váš tovar bude doručený do vlastných rúk na vami uvedenú adresu. Tovar expedujeme od 7 do 14 dní od obdržania objednávky. V prípade zákazkového šitia je expedícia vopred dohodnutá so zákazníkom. Dobierka: vaša objednávka bude zaevidovaná a tovar vám bude dodaný kuriérom v priebehu nasledujúcich dní. Bankový prevod alebo vklad na účet (platba vopred): bude vaša objednávka potvrdená a následne vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby (budete informovaný o prijatí platby), bude vaša objednávka zaevidovaná. Tovar vám bude následne dodaný kuriérom v priebehu nasledujúcich dní. Platba na faktúru so splatnosťou: vám bude tovar dodaný podľa vopred dohodnutých podmienok. Platobné karty: vaša transakcia bude autorizovaná, platba prebehne okamžite. Následne budete informovaný o zaevidovaní vašej objednávky. Tovar vám bude následne dodaný kuriérom v priebehu nasledujúcich dní. AK objednaný tovar kvôli nepredvídaným okolnostiam na sklade nemáme, budeme vás kontaktovať. Ak vás kuriér nezastihne vždy platí: bude vás kontaktovať telefonicky na číslo, ktoré ste uviedli v objednávke a dohodne si najvhodnejší termín dodania tovaru. Druhý aj tretí pokus o doručenie kuriérom je zahrnutý v cene dopravy. Tovar je kuriérom bežne doručovaný v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod.
  • Čím sú naplnené Rimovaky?

   Sedacie vaky Rimo sú naplnené polystyrénovými guľôčkami bielymi ako sneh a ľahkými ako pierko. Nami používané polystyrénové guľôčky sú nehorľavé a zdravotne nezávadné. Náhradnú náplň Rimo do sedacích vakov je možné zakúpiť vo viacerých objemových vyhotoveniach.

   Ako sa Rimovaky čistia?

   Pre naše sedacie vaky sme vybrali také látky, ktoré sa jednoducho čistia a sú priedušné. V zásade stačí použiť navlhčenú hubku alebo handričku a jemne prečistiť škvrnu. Iba v ojedinelých prípadoch (škvrna od pera, ...) použite po navlhčení miesta k tomu určený saponát alebo mydlo.

   Ako môžem za tovar zaplatiť?

   Ponúkame vám viacero možností platby, a vy si vyberte taký spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje. Na základe zvoleného spôsobu platby vám objednaný tovar doručíme (viac o doručení viď. „Ako rýchlo mi bude moja objednávka dodaná?) na vašu adresu.