slider

  Prečo NÁVLEK?

  Využíli by ste našu ponuku prenájmu sedacích vakov RENT, ale nie sú pre vás a vašu značku dostatočne unikátne? Vyrobíme vám reklamné návleky Rimo presne podľa vašich požiadaviek a natiahneme vám ich na sedacie vaky, Reklamné návleky Rimo sú ideálne pre reklamné prezentácie v obchodných domoch, kedy môžte medzi jednotlivými výjazdami preprať váš poťah a opätovne ho navliesť na nájomný sedací vak. Ak si však predsa len zakúpite sedací vak tak máte minimálne istotu, že vám ho na prezentáciách nezašpinia ;).

  1, Aké sedacie vaky? ........ „ predsa nájomné sedacie vaky Rimo RENT“.
  2, Aká potlač? ......... „ predsa sublimačná potlač na reklamné návleky“.
  3, Mám s tým starosť?...... „ žiadne skladovanie objemných sedacích vakov“.
  Tak si to zhrňme: RENT + REKLAMNÝ NÁVLEK = VL

  Kvalita na prvom mieste

  Sublimačnou potlačou na najmodernejších strojoch Vám zabezpečíme verný obraz originálnej grafiky aj na dokonale vodeodolnej jemnej látke. Jednoduché čistenie (možnosť prania) a svetelná UV stálosť vám zabezpečí viacnásobné použitie reklamných návlekov.

  Cena

  Ku každej zákazke pristupujeme osobne a jednotlivo a aj cena sa počíta presne podľa doručeného dopytu , zadania. Preto v prípade vášho záujmu nás prosím kontaktujte na naše obchodné oddelenie, resp. zašlite nám prostredníctvom kontaktného formulára vašu požiadavku - FORMULÁR.

  Kontaktné informácie:

  info@rimo.sk
  +421 918 454 645