Vrátenie tovaru je celkom jednoduché. Vyplňte a odošlite elektronický FORMULÁR. Tým nám dáte avízo o prichádzajúcom balíku a dôvode jeho vrátenia. Následne balík pošlite späť. Vo všetkých prípadoch poprosíme o priloženie dokladu o kúpe a to buď formou prílohy, ktorá je súčasťou formulára alebo kópiu dokladu pošlite s tovarom v balíku. V prípade reklamácie, alebo ak vraciate tovar do 14 dní, nezabudnite prosím uviesť číslo účtu.

  Rýchla výmena Rimo vaku.
  V prípade, že ste si váš nový Rimo výrobok zamilovali, ale nevyhovuje vám napríklad farba, využite možnosť výmeny tovaru do 5 dní.
  Vrátenie tovaru do 14 dní.
  Tovar nám môžete bez udania dôvodu vrátiť a môžete tak urobiť do 14 dní od jeho prevzatia.
  Reklamácia tovaru.
  Reklamácie vybavujeme podľa platného reklamačného poriadku spoločnosti  hneď alebo v zložitejších prípadoch do 30 dní od začatia reklamačného konania. Viac info v obchodných podmienkach.
  Kvalita vášho Rimo vaku.
  Ak si myslíte, že váš tovar je chybný, poškodený alebo nezodpovedá popisu na našich webových stránkach, prosím vyplňte náš formulár a odošlite nám ho. Prípadne nás kontaktujte na +421 918 454 645
  Vrátenie peňazí za objednávku - vrátenie do 14-tich dní.
  Peniaze za tovar Vám obratom pošleme na vami uvedený účet  ihneď po doručení vráteného tovaru k nám.
  Vrátenie peňazí za objednávku – reklamácia.
  Pokiaľ bude reklamácia uznaná a spôsob, akým bude doriešená je vrátenie peňazí, tie Vám budú zaslané ihneď po ukončení reklamačného konania na vami uvedený účet.