• Drží tvar
 • Vyrobené na Slovensku

  Značka rimmoo úspešne prezentuje súčasný slovenský výrobok. Samotná výroba a sklad Rimovakov sa nachádza v meste pod Zoborom. Odtiaľto vybavujeme a rozposielame všetky vaše objednávky v rámci celej Európy.
 • Možnosť vrátenia do 14 dní

  V prípade, že sa rozhodnete tovar vrátiť, môžete tak urobiť kedykoľvek do 14 dní od prebratia tovaru. Peniaze za tovar Vám obratom pošleme na vami uvedený účet, ihneď po doručení vráteného tovaru k nám. Využite možnosť vyplnenia FORMULÁRU na vrátenie tovaru.
 • Garancia 3 ročnej záruky 

  Vďaka vlastnej výrobe vieme vždy dohliadať na precízne vypracovanie výrobkov a dôkladné šitie. Nebojíme sa experimentovať a prinášať stále niečo nové. Kvalita našich sedacích vakov je potvrdená pozitívnymi reakciami od vás, čo si nesmierne vážime. Preto Vám môžme ponúknuť 3 ROČNÚ ZÁRUKU NA VÝROBU RIMOVAKU.
 • Dodanie

  Váš vysnívaný sedací vak vám doručíme od 7 do 14 pracovných dní. Zákazková výroba sa rieši individuálne a s osobným prístupom.
 • Jednoducho ľahký

  Chyťte svoj exteriérový vak a preneste ho do interiéru. Budete prekvapení nie len jeho ľahkosťou ale aj možnosťami využitia. A teraz vám už nič nebráni, brať si ho zo sebou všade, kde si chcete urobiť pohodlie. Myslíme naozaj všade ;)
 • Moderný dizajn

  Povýšili sme sedacie vaky na sedacie kreslá. Zhmotnili sme naše vízie a sny a vytvorili moderné, plne funkčné a štýlové kolekcie sedacích vakov, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
 • Sklad

  Snažíme sa optimalizovať výrobu, následne cenu a samozrejme aj skladové zásoby. Priestoru však nikdy nie je dosť. Je pre nás ale dôležité vybaviť vašu objednávku v čo najkratšom čase. Kliknite na výrobok a dostupné množstvo máte online.
 • Jednoduché čistenie

  Pri výbere našich látok sa našich dodávateľov vždy pýtame „... čistí sa ľahko?“ a preto si pri pravidelnej starostlivosti o Rimovak vystačíte s vysávačom alebo mokrou hubkou. Látky sú priedušné, čo zaručuje ich dokonalé vyschnutie. Koniec koncov majú všetky naše výrobky štítok so symbolmi pre konkrétnu údržbu a ošetrovanie.
 • Drží tvar

  Rôzne sedacie vaky a tvary, rôzne Rimo. Dôraz kladieme hlavne na tvarované rimovaky, tie sú od začiatku stelesnením filozofie našej značky. Dokážu nahradiť bežné sedacie súpravy a pritom výnimočne vyzerať. Keď však máte chuť na jednoduchý vankúš, alebo napríklad taburetku do kúpeľne stačí si len vybrať.
 • Odolné látky

  Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných poťahových látok, ktoré ďalej farebne ladíme a prispôsobujeme najnovším trendom. Samostatnou kapitolou sú látky určené pre exteriérové Rimovaky. Priedušnosťou, stálofarebnosťou, vodeodolnosťou a protiplesňovou úpravou zabezpečujú naozaj vysoký štandard pre vás.
 • Do haly aj ku bazénu

  Krásna a farebne hravá exteriérová línia Rimovakov nie je určená len na terasu, či k bazénu. Po skončení letnej sezóny sa tieto sedacie vaky môžu vynímať aj vo vašej hale alebo obývačke. Buďte IN fantázii sa medze nekladú.
 • Bezpečnosť a zdravie

  Všetky výrobky sú naplnené zdraviu nezávadnými polystyrénovými gulôčkami. Náplň je viacnásobne zabezpečená proti nežiadúcemu otvoreniu a prípadnému vysypaniu – safety first. Rimovaky sa pri sedení anatomicky vytvarujú a prispôsobia vášmu telu, čím vám dávajú dokonalú oporu a Vy sedíte naozaj zdravo.