Články zo sveta Rimmoo

  • Vonkajšie sedenie vhodné na relax aj zábavu
   Vonkajšie sedenie vhodné na relax aj zábavu

   Väčšina ľudí si svoje vonkajšie priestory vybavuje mohutným dreveným alebo plastovým nábytkom. Na trhu nájdete aj iné riešenia záhradného nábytku . Máte v domácnosti univerzálny sedací nábytok, ľahko presúvateľný a vhodný na umiestnenie v...

   Fri, April 22 2016

   0

  • Čo o vás vypovie farba vašich vchodových dverí?
   Čo o vás vypovie farba vašich vchodových dverí?

   Po prezeraní Internetu sme natrafili na zaujímavú tému, v ktorej budú opäť skloňované farby. Viem k farbám sme sa už vyjadrili niekoľkokrát, takže už b z vás pomaly mali byť odborníci. Ale viete, čo o vás prezrádza farba vašich vchodových dverí?

   Fri, April 15 2016

   0

  • Aký darček kúpiť svojim deťom?
   Aký darček kúpiť svojim deťom?

   Každé dieťa túži po darčeku, ktorý je neobyčajný a zároveň mu otvorí dvere do sveta fantázie . S tým však prichádza aj otázka, čo je pre nich najvhodnejšie.

   Mon, April 11 2016

   Lucia Pavlíková

   0

  • Osviežte si život s farebnými sedacími vakmi
   Osviežte si život s farebnými sedacími vakmi

   Niet pochýb, že farby majú určitý účinok na náš život. Vplyv farieb na ľudskú psychiku sme tu rozoberali už niekoľko krát. Dobre zvolené farby vedia ovplyvniť vaše zmysly a vyčarovať vám úsmev na tvári. Vďaka tomu sa budeme cíť lepšie a šťastnejšie. 

   Fri, April 1 2016

   0

  • Ozdobte sa s Veľkou nocou
   Ozdobte sa s Veľkou nocou

   S veľkou nocou sa spájajú zvyky, tradície, rôzne symboly a výzdoby, ktoré sa tradujú už niekoľko rokov. Ľudia si už odpradávna, s príchodom tohto sviatku, vyzdobovali svoje príbytky. Dnes to, samozrejme, nie je inak. 

   Fri, March 25 2016

   0

  • Ako si správne vybrať záclony a závesy?
   Ako si správne vybrať záclony a závesy?

   Chceli by ste osviežiť nudný interiér niečím zaujímavým? Čo tak, vyskúšať záclony alebo závesy. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, mali by ste vedieť, ako na to. Aj vo svete záclon existujú určité trendy, ktoré by vám mohli pomôcť v dekorovaní...

   Fri, March 18 2016

   0

  • Paletové sedenie s Rimo
   Paletové sedenie s Rimo

   Ako ste si mohli všimnúť, tento týždeň sa nám na oblohe konečne ukázalo slniečko a teploty vybehli na neuveriteľných 15 °C. Je samozrejmosťou, že jar je čoskoro tu. S prichádzajúcou jarou by ste pomaly mali oprášiť záhradný a terasový nábytok,...

   Mon, March 14 2016

   0

  • Rimo drží tvar
   Rimo drží tvar

   Veľa ľudí si pod sedacím vakom predstaví len beztvaré vrece naplnené polystyrénovými guličkami, ktoré je pohodené v strede miestnosti. Je to naozaj jediná možnosť výberu sedacieho vaku? Určite NIE. 

   Fri, March 4 2016

   0

  • 5 vecí, ktoré nesmú chýbať v dokonalej detskej izbe
   5 vecí, ktoré nesmú...

   Ak ste si mysleli, že dekorovanie spálne alebo obývacej miestnosti bolo náročné, počkajte, kým budete zariaďovať izbu vašim deťom, ktoré budú dostatočne veľké na to, aby si utvorili o tom vlastný názor.

   Sat, February 27 2016

   0

  • Ako si zvoliť správnu farbu v miestnosti
   Ako si zvoliť správnu farbu v miestnosti

   Výber správnej farby je veľmi dôležitý. Farba maľovky a materiálov bude okolo vás vodne, v noci aj niekoľko rokov, preto by ste nemali podceňovať jej výber. 

   Fri, February 19 2016

   0