Rimo drží tvar


  Rimo drží tvar

  Veľa ľudí si pod sedacím vakom predstaví len beztvaré vrece naplnené polystyrénovými guličkami, ktoré je pohodené v strede miestnosti. Je to naozaj jediná možnosť výberu sedacieho vaku? Určite NIE.

   

  My vytvárame vaky, ktoré držia tvar. Sú to tzv. sedacie kreslá a taburetky, ktoré spĺňajú funkciu bežného nábytku. Ich jedinečnosťou je to, že sú to stále klasické sedacie vaky, pri čom vyzerajú výnimočne, moderne a esteticky. Dokážu dotvoriť každý priestor s vynaložením minimálneho rozpočtu a námahy.

   

  Čo sa skrýva za ich dokonalým tvarom?

   

  Takéto sedacie vaky sa zhotovujú s vnútornou výstužou resp. konštrukciou. Tie zabezpečia, aby sa vak nedeformoval a neklesal. Vďaka tomu bude vždy úchvatný a vzpriamený. V podstate, môžeme povedať, že len v pozore čaká na to, kedy si doňho sadnete.

   

  Pokiaľ máte starosť o výplň, že vás bude tlačiť, nemáte sa čoho báť. Výplň je obklopená guličkami, takže sa cítite ako na obláčiku. Kľudne v ňom môžete relaxovať, spať, čítať knihu, jesť, v podstate čokoľvek, na čo si len zmyslíte bez toho, aby ste neustále naprávali tvar vaku.

   

  Dnes sa tieto sedacie vaky využívajú najmä ako náhrada obývacích súprav, kresiel a taburetiek. Nie sú ťažké, ani robustné. Môžete ich jednoducho a bez námahy presúvať po celom byte ako sa vám páči. 

  Fri, March 4 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)