Osviežte si život s farebnými sedacími vakmi


  Osviežte si život s farebnými sedacími vakmi

  Niet pochýb, že farby majú určitý účinok na náš život. Vplyv farieb na ľudskú psychiku sme tu rozoberali už niekoľko krát. Dobre zvolené farby vedia ovplyvniť vaše zmysly a vyčarovať vám úsmev na tvári. Vďaka tomu sa budeme cíť lepšie a šťastnejšie.

  Práve preto sme opäť načali túto problematiku, aby ste sa viac dozvedeli o dekorovaní interiéru. Dekorovanie domova s farebnými kúskami rozžiari nie len váš priestor, ale aj myseľ.

  A čím by sme tento pocit ešte viac umocnili ? Predsa sedacími vakmi, v ktorých si vždy nájdete svoje pohodlie.

  Ako už dobre viete, môžete si vybrať z mnohých tvarov a modelov sedacích vakov. V tomto prípade sa musíte rozhodnúť podľa vlastného pocitu, resp. podľa toho, v akom type kresla sa cítite najlepšie. Problém prichádza pri voľbe farby kresla.

  Veľa ľudí sa nevie rozhodnúť, aká farba by im naviac vyhovovala alebo aká farba by sa najviac hodila do interiéru. Nakoniec siahnu po neutrálnej farbe, ktorou nič nepokazia, ale ani nerozžiaria. S dilemou pri výbere farby vám vedia pomôcť  špecializované firmy, ktoré vám nakreslia 3D dizajn a poradia vám, čo je pre vás najlepšie.

  Keď budete uvažovať o správnom kresle, skúste si v mysli vybaviť predstavu dokonalého domova, do ktorého by ste sa chceli pravidelne vracať po ťažkom dni v práci. Po náročnom dni sa najlepšie naštartujete sviežimi farbami, ktoré vás podvedome naladia.

  Čo by ste chceli docieliť farbami? Aj tieto tipy vám môžu pomôcť.

  -        Povzbudenie – žltá farba

  -        Kreativita – zelená, oranžová farba

  -        Pokoj, uvoľnenie – žltá, modrá farba

  -        Jemnosť – ružová farba

  -        Energia – červená farba

  -        Teplo – červená, oranžová farba

  Fri, April 1 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)