Čo o vás vypovie farba vašich vchodových dverí?


  Čo o vás vypovie farba vašich vchodových dverí?

  Po prezeraní Internetu sme natrafili na zaujímavú tému, v ktorej sú opäť skloňované farby. Viem k farbám sme sa už vyjadrili niekoľkokrát, takže už by z vás pomaly mali byť odborníci. Ale vedeli by ste povedať, čo o vás prezrádza farba vašich vchodových dverí?

  Aj k nám sa pomaly dostáva trend, že mladé domácnosti s obľubou využívajú farebné vchodové dvere, aby sa odlíšili a hlavne, aby si oživili vchod do domu. Myslíte, že si farbu vyberajú strategicky alebo podvedome? Pokiaľ už máte osadené farebné dvere, dozviete sa ak ste typ človeka. Ak nie, možno sa necháte inšpirovať. 

  Žltá – Je to farba slnka a tepla. Majiteľ žltých dverí je známy svojou priateľskou povahou a vrúcnosťou.

  Modrá – Dvere s modrou farbou predstavujú majiteľa ako pokojného človeka, rodinne založeného, ktorý si vie nájsť čas na relax.

  Zelená – Zelené dvere predstavujú bezpečie. Človek, ktorý má doma takéto dvere si nimi zabezpečí harmonizujúce prostredie.

  Červená – Takéto dvere len tak neprehliadnete. Je to skvelá farba pre ľudí, ktorí chcú vyniknúť vo svojom okolí a žijú mimo svojej komfortnej zóny.

  Čierna – Čierna farba nikdy nezmizne z módy, preto je to hlavne farba ľudí, ktorí majú zmysel pre štýl.

  Fialová – Vedeli ste, že podľa feng sui je fialová farba farbou, ktorá sa môže použiť hocikde v miestnosti a domácnosti. Preferujú ju hlavne ľudia, ktorí sú otvorení a majú voľnú myseľ.

  Našli ste sa  v niektorej z týchto skupín? Ak nie, dúfame že sme vás aspoň inšpirovali.

  Fri, April 15 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)