Vonkajšie sedenie vhodné na relax aj zábavu


  Vonkajšie sedenie vhodné na relax aj zábavu

  Väčšina ľudí si svoje vonkajšie priestory vybavuje mohutným dreveným alebo plastovým nábytkom. Na trhu nájdete aj iné riešenia záhradného nábytku.

  Máte v domácnosti univerzálny sedací nábytok, ľahko presúvateľný a vhodný na umiestnenie v akomkoľvek prostredí?

  Rozlúčte sa s ideou tvrdých sedačiek a neforemných lavíc, a rozšírte svoj záhradný nábytok napríklad o sedacie kreslá a vaky. Zaručujeme vám, že vaša rodina aj priatelia si ich na prvý pohľad zamilujú. Nielenže s nimi každého zaujmete, ale aj s nimi oživíte exteriér. Stačí sa len pohrať s farbami, tvarmi a celkovým prevedením.

  Naše vonkajšie sedacie vaky RIMMOO sú špeciálne upravené s vode odolným povrchom, čím sa stávajú vhodným nábytkom do interiéru aj exteriéru. Už sa nemusíte trápiť, aké bude daný deň počasie. Vďaka unikátnemu povrchu vonkajších sedacích vakov môžete leňošiť každý deň vo svojej záhrade.

  Exteriérové sedacie vaky môžete umiestniť do záhrady, na terasu, pri bazén, na dvor alebo do iných vonkajších priestorov. Tento typ sedacích vakov vám zaručene spríjemní rodinné oslavy a grilovačky. Dospelí si v nich oddýchnu a deti sa v nich jednoducho vyšantia. Detské vystrájanie je avšak  niekedy nevyspytateľné. No nemusíte sa báť, že ich zašpinia, pre ich povrch sú aj ľahko čistiteľné.

  Ak vám budú chýbať v interiéry, jednoducho ich preneste do vnútra domu. Ich výhodou je hlavne ľahkosť a manipulovateľnosť. Takže presunutie vaku by malo zvládnuť aj malé dieťa.

  Všetky naše sedacie vaky sú vytvorené s prvotriednou slovenskou kvalitou. Stačí si len vybrať z rôznych prevedení našich sedacích vakov: PREMÍERE, HYPNÓSE, JAZZ, HOPP, DIGGÍO, RATE, EYYE, ZERRO. 

  Fri, April 22 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)