Ako vylepšiť svoj event s nízkym rozpočtom


  Ako vylepšiť svoj event s nízkym rozpočtom

  Máte usporiadať firemnú či narodeninovú párty? Zamerajte sa na predmet, ktorý ulahodí väčšine ľudí a tiež oživí vyhradený priestor. My si vždy vystačíme so sedacími vakmi, ktoré fungujú skvelo. Predsa, kto by ich nemiloval. Sedacie vaky sú stvorené pre malých i veľkých.

  Možno si myslíte, že je neefektívne kúpiť kvôli jednej akcii hneď 10 sedacích vakov. Túto situáciu však viete vyriešiť aj inak. Napríklad prenájmom.

  Prenájom sedacích vakov je skvelou alternatívou tradičných stoličiek. Vaši hostia sa už nebudú sťažovať na nepohodlné a tvrdé sedenie. Komfortné sedacie vaky vám môžu pomôcť udržať v kolektíve pozitívnu náladu a tiež navnadiť ľudí na ďalšiu nadchádzajúcu akciu.

  Neviete, či sa hodia na vašu pripravovanú akciu?  Detské akcie, párty, firemné podujatia, teambuildingy, spoločenské podujatia, hudobné eventy, školské akcie a mnohé ďalšie. Nezáleží na tom, o aký typ akcie ide, ale hlavne o to aby sa tam vaši návštevníci dobre cítili. Pomocou sedacích vakov vytvoríte uvoľnené a neformálne prostredie.

   Vo svojom portfóliu RIMO RENT máme širokú škálu vakov a ich veľkostí, ktoré si môžete zapožičať - Zerro, Premiére, Hypnóse, Jazz, Hopp, Hypnóse. Potrebujete ich na predĺžený víkend, celý týždeň alebo len na jeden deň? To nie je problém. Dĺžka vypožičania nie je obmedzená.

  Ak chcete dosiahnuť, aby bolo vaše podujatie bolo jedinečné, neváhajte nás kontaktovať. 

  Fri, April 29 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)