Doprajte si vlastný Wellness


  Doprajte si vlastný Wellness

  V dnešnej téme sa pozrieme bližšie na vaše kúpeľne a ako by ste ich mohli vylepšiť. V kúpeľni nemusí byť striktne len vaňa, sprcha, umývadlo, toaletná misa, či malá skrinka. Poznáme ešte jeden produkt, resp. nábytok, ktorý si tiež nájde svoje miesto v kúpeľni.

   

  Tým predmetom je sedací vak. Áno, dobre čítate. Mnohí z vás sa teraz čudujú a vravia si, ako je to možné, veď kúpeľňa má prostredie s vyššou vlhkosťou, ktoré by mohlo sedací vak zničiť. Sčasti je to pravda, avšak pre sedacie vaky od Rimmoo je to zanedbateľné.

   

  Sedacie vaky sa plnia polystyrénovými guličkami, ktoré sú antialergické a sú prešívané látkou, ktorá je odolná voči vode. Vďaka tomu je sedací vak vhodný do interiéru, aj do exteriéru.

   

  Veľkým problémom pri zariaďovaní kúpeľne je najmä jej veľkosť. Pokiaľ je malá musíte tam správne napasovať všetky spotrebiče a ostatné veci. Na druhej strane, ak je veľká, nemáte problém sa v nej vyhrať.

   

  Pri menšej kúpeľni by sme vám odporučili vybrať si sedací vak v štýle taburetky. Umiestnením do kúpeľne, vám vznikne nový odkladací priestor na uteráky, ako aj na oblečenie; miesto na sedenie, pri rannej špičke v kúpeľni, alebo pohodlné miesto, kam posadíte vaše dieťa pred aj po kúpaní.

   

  Ak je vaša kúpeľná väčšia, tak máte mnoho možností z výberu veľkosti. Stačí si len zvoliť to, čo sa vám tam najviac hodí, a čo bude spĺňať všetky vaše podmienky.

   

  Rovnako ako v predchádzajúcom príklade si môžete zvoliť taburetku, alebo sedací vak resp. kreslo. To predovšetkým odporúčame hlavne tým, ktorý milujú relax alebo potrebujú v živote odpočinok. Vytvorte si vlastný wellness v pohodlí vášho domova. Stačí si zapáliť sviečky, zhasnúť svetlo, sadnúť do kresla, pustiť si meditačnú hudbu a začať relaxovať. 

  Fri, May 13 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)