Čo vám hrozí pri nekvalitných sedacích vakoch?


  Čo vám hrozí pri nekvalitných sedacích vakoch?

  Sedacie vaky sú dokonalým sedením pre malých i veľkých, sú ľahko prenosné a moderné kúsky, ktoré sa hodia do každej domácnosti. Je to komfortné sedenie, pri ktorom vás nikdy nebude bolieť chrbát. Tieto prednosti sú určite presvedčivé. Avšak na trhu sú aj výrobcovia, ktorí vám nasľubujú hory doly, hoci ich produkty sú podpriemerné.

   

  Na čo by ste si mali dať pozor?

   

  Nekvalitný sedací vak môžete, ale aj nemusíte zbadať hneď na prvý pohľad. Sedací vak mohol byť už počas výroby zle ušitý. To môže viesť k narušeniu povrchovej látky počas používania. Asi viete, čo potom príde... dlhé upratovanie a zbieranie výplňových guľôčok.

   

  V tomto prípade musíte dať pozor hlavne na malé deti a zvieratká, pri ktorých hrozí riziko udusenia po požití výplne. Sami dobre viete, keď malé dieťa zbadá nejakú vec, hneď si ju strká do úst, aby ju patrične zidentifikoval. Malé deti sú výmyselníkmi, preto by sme ich mali patrične ochrániť pred potenciálnymi hrozbami.

   

  Prvotnou ochranou je preverenie dodávateľa a jeho referencií. Niekomu stačí podrobný popis produktu, iní sa spoliehajú aj na názory iných, ktorí s produktom už majú skúsenosti. Dajte si tiež pozor na cenu, ktorá veľakrát predstavuje kvalitu. Pod lacným sedacím vakom sa môže skrývať lacnejšia látka, nekvalitná výplň alebo nekvalitná práca pracovníka. Nie vždy sa vám oplatí šetriť.

  Aby ste si dopriali kvalitný prvok do svojej domácnosti, musíte preto niečo obetovať. Veríme, že výsledok bude stáť za to.

   

  My v Rimo vytvárame sedacie vaky, ktoré sa pýšia svojou poctivou kvalitou. Tú zabezpečujeme tradičnou slovenskou výrobou a najmä materiálom, ktorý používame pri zhotovovaní sedacích vakov. Rimo vaky sú plnené zdraviu nezávadnými polystyrénovými guľôčkami. Neveríte, tak vyskúšajte. Využite službu tam a späť zadarmo.

  Fri, June 10 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)