Tabuľa nepratrí len do škôl


  Tabuľa nepratrí len do škôl

  Pravdupovediac, dnes máme neobmedzené možnosti úpravy stien. Stačí sa zahľadieť do priestoru a predstaviť si, čo by sa tam hodilo najviac. Obyčajná farba, tapeta, špeciálna omietka, kamenný obklad, drevený obklad, atď... A čo tak vyskúšať niečo kreatívnejšie, pri čom sa zabaví celá rodina? Teraz hovoríme o stenách v štýle školských tabúľ, tzv. chalkboard.

   

  Keď si predstavíme klasickú tabulu na písanie, v mysli sa nám vynorí spomienka na školské časy. Na časy kedy sme sa ako malé deti predbiehali, kto ju zotrie skôr a čo najlepšie. Na časy, kedy sme ju zapĺňali matematickými príkladmi, diktátmi a kresbami.

   

  Ak si stále myslíte, že tabule sú vhodné len pre školy, ste na omyle.

   

  Preneste sa opäť do školských čias, postačí vám k tomu disperzná tabuľová farba. Táto farba sa stala dizajnérskym prvkom vo viacerých interiéroch. Náter môže byť aplikovaný na akýkoľvek povrch - drevo, kov, sadrokartón, omietka, sklo, betón, atď. Avšak, pre istotu si to vždy skontrolujte na návode farby. Farba je umývateľná a vode-odolná. Vďaka tomu môžete svojej rodine nechať rôzne odkazy, ktoré je kedykoľvek možné zotrieť a prepísať.

   

  Okrem odkazov ju môžete zaplniť rôznymi receptami, nápadmi, rozvrhmi, motivačnými textami, nákupnými zoznamom... nápadov je neúrekom. Avšak najväčšími fanúšikmi tabúľ sú jednoznačne deti. Takéto maľovanie bude rozvíjať ich tvorivé schopnosti, naplní ich fantáziu a bežný deň premení na nekonečnú zábavu. Už si musíte dať pozor len na to, aby neprešli s kriedami na obyčajné steny.

   

  Pridávame vám pár skvelých príkladov, ako vy ste mohli využiť takúto tabuľu aj vo svojej domácnosti. 

  Tue, June 28 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)