Doprajte si každý deň dovolenkovú atmosféru


  Doprajte si každý deň dovolenkovú atmosféru

  Nedávno som prechádzala bratislavskou uličkou a na rohu som narazila na netradičnú reštauráciu. V momente som sa ocitla na Santorini, v reštaurácii gréckeho charakteru. Hneď pri vstupe ma ovalil pocit ako na dovolenke. A tak ma napadlo, čo keby sme si tento pocit mohli preniesť aj k sebe domov?

   

  Grécky štýl bývania je veľmi populárny, pravdupovediac najmä v prímorských krajinách a dovolenkových destináciách, no nájdeme ich aj v mestských oblastiach. Dominujúcim prvkom gréckeho štýlu je pravá grécka modrá farba. Najlepšie by sme ju opísali ako oslnivú modrú farbu, ktorá opisuje farbu číreho mora a oblohy.

  Cesta ku gréckemu štýlu je veľmi jednoduchá. V tomto štýle sa neuznávajú tapety, ani farebné steny. Pri maľovaní vám postačí jasne biela stena. Napriek sterilnému vzhľadu biela farba rozšíri priestor a na oživenie interiéru vám postačí už len vyhranie sa s dekoráciami.

   

  Podlaha by mala byť autentická, aby sa zachoval grécky ráz. Najlepšie je použiť keramickú podlahu, ktorá v teplých dňoch dodá osviežujúci pocit.

   

  Doplnky sú srdcom bytu. Pri ich výbere sa musíte pridržiavať určitého farebného tónu. Základ tvoria kombinácie farieb biela a modrá. Môžete použiť tiež krémovú, béžovú farbu alebo olivovo-zelenú farbu.

   

  Vyhrajte sa vo svojom interiéry s farbami gréckej palety a po celý rok budete cítiť blízkosť mora. 

  Sat, July 2 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)