Ako si správne ustlať posteľ


  Ako si správne ustlať posteľ

  Posteľ je miesto, kde sa začínajú i končia naše dni. Miesto, kde nájdeme pokoj a pohodlie po náročnom výkone v práci. Postele prinášajú do nášho života pokojné a šťastné chvíle. Ako by sme sa im za to mohli odvďačiť? Jednoducho... ustlaním do dokonalosti. 

  Aby ste vedeli ako na to, objavili sme video s návodom. Pozrite sa, ako z vašej postele môžete vyčarovať čarovné a čisté miesto. >> https://youtu.be/IJzc6q6OgUY

   

  Krok 1: Vyberte kvalitné posteľné obliečky

  Voľba posteľného prádla zamotá hlavu nejednému človeku. Na výber máte rôzne materiály. No vyberajte si vždy podľa pocitu a príjemnosti materiálu. S kvalitným povlečením bude potom ustlatie postele omnoho ľahšie.

   

  Krok 2: Zarovnajte plachtu s rohmi postele

  Ak správne zarovnáte posteľnú plachtu, nebude potom s vami tancovať po posteli počas nepokojného spánku. Základ je natiahnuť plachtu do všetkých hrán matraca, aby bol povrch dokonale rovný a rohy zasunuté pod matracom.

   

  Krok 3: Začnite používať dekoratívnu prikrývku na posteľ

  Použitie prikrývky je dobrovoľné. Niektorí ju preferujú, pre iných predstavuje iba zbytočnosť, ktorá sa zošuchne na zem počas noci. My však preferujeme uhladený vzhľad postele. Navyše ak vám bude v noci zima, stačí si na seba prehodiť okrem periny aj prikrývku.

   

  Krok 4: Ozdobte posteľ minimálne dvomi vankúšmi

  Samozrejme každý preferuje iné množstvo vankúšov v svojej posteli, no my sa riadime heslom „čím viac, tým lepšie“! Ukladajte ich vždy od čela postele do kaskádovitého tvaru.

   

  Krok 5: Kombinujte rôzne vzory a textúry

  Používaním efektných farieb, materiálov a vzorov na ozdobných vankúšoch dosiahnete efekt kráľovskej postele.

   

  Na záver Vám zaželáme len krásne sny.

  Thu, August 25 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)