Rebrík na 3 spôsoby


  Rebrík na 3 spôsoby

  Stačí zájsť na chalupu alebo zavítať za starými rodičmi, a určite u nich nájdete drevený rebrík, ktorý už len zapadá prachom. Pozor, nevyhadzujte ho, ale zrenovujte. Ukážeme vám pár spôsobov, ako s ním naložiť a premeniť ho na moderný a funkčný nábytok.

   

  Viac menej je rebrík vnímaný ako praktický pomocník v domácnosti, vďaka ktorému sa dostaneme aj na nedosiahnuteľné miesta. No nemusíme mu pripisovať len jednu funkciu. Skúste sa naňho pozrieť viacerými uhlami pohľadu.

   

  Kde by ste ho uložili? V kuchyni, v spálni alebo v kúpeľni?

   

  Svetelná dekorácia

  Koho by napadlo vešať rebrík na strop? No, niektorých dizajnérov to predsa len napadlo. Takéto krásne osvetlenie sa bude skvele vynímať v chodbe, obývačke, alebo dokonca aj v jedálni nad kuchynským stolom.

   

  Rebrík ošetrite náterom a uchopte ho o strop lanami alebo reťazou. Potom naň rozvešajte žiarovky a iné dekorácie. Napríklad na jar ho môžete doplniť baburiatkami, cez zimu o papierovými vločkami alebo počas jesene halúzkami so sušenými listami.

   

  Za pár minút. resp. hodín môžete oživiť byt s krásnou dekoráciou.

   

  Rebríkový pracovný kút

   

  Pokiaľ sa vám zvýšil počet rebríkov, môžete ich spojiť do jedného kusu nábytku a vytvoriť moderný pracovný kútik s úložným priestorom. Na každom schode rebríka potom môžete vytvoriť police a s jednou dlhou doskou docielite pracovný priestor.

   

  V závislosti od použitej dosky, políc a rebríka, musíte dávať pozor na nosnosť celej konštrukcie. Nieže sa vám to raz zosype ako dom z kariet.

   

  Vešiakový rebrík alebo nemý sluha

   

  Vyberte si miesto, kde vám chýba úložný priestor. Najviac tento kúsok využijete v kúpeľni ako odkladací priestor na uteráky, v chodbe na kabáty alebo v spálni na svoje oblečenie.

   

  Opracujte a farebne upravte rebrík, aby Vám zapadol do interiéru. Môžete ho zavesiť horizontálne na stenu pomocou konzol na uchytenie. Alebo ho jednoducho vertikálne položte na zem a oprite o stenu. Odkladací priestor je hotoví. 

  Mon, September 12 2016

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)