Dajme deťom priestor.


  Dajme deťom priestor.

  V dnešnej hektickej dobe začíname čoraz viac pociťovať dôležitosť rovnováhy medzi prácou a odpočinkom. Je potrebné dopriať si relax počas dňa a nabrať energiu do ďalšej činnosti.

  A to dvojnásobne platí pre naše deti. Aj keď sú školy a škôlky stále predovšetkým vzdelávacie inštitúcie, trendy velia aj tu vytvárať priestory, kde by sa mohli deti vyblázniť. Neplatí to iba pre malé deti. Odreagovať sa s priateľmi, nadväzovať nové vzťahy, viac sa socializovať potrebujú aj tie staršie. Na tieto účely je vhodnejšie neformálne prostredie, príjemné farby a sedací nábytok prispôsobený mladých. Každá veková skupina má iné potreby, no ideálnou voľbou pre všetkých sú určite sedacie vaky.

  Variabilita tohto typu nábytku je snáď nekonečná. Rôzne možnosti sedenia, či ležania, výber z celej škály farieb, tvarov a materiálov, žiadne ostré hrany, bezpečnosť a pohodlnosť a samozrejme aj zdravotné aspekty. Vaky sa vždy prispôsobia telu, čím mu dávajú dokonalú oporu. Deti tento typ nábytku proste milujú.

  Spoločné oddychové zóny v školách a škôlkach dotvárajú celkovú atmosféru priestoru. Už samotná existencia miesta na oddych je zárukou, že sa tu ľudia, malí aj veľkí, cítia dobre a uvoľnene a to by malo byť cieľom každej školy a škôlky.


  Našu ponuku si môžete pozrieť tu.

  Sun, April 8 2018

  Lucia Pavlíková

  0 Komentár

  Súvisiace produkty

  Komentár (0)